РУС БЕЛ ENG

Расписание занятий

          

Расклад факультатыўных заняткаў

ДУА “Зубаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Аршанскага раёна”

на паўгоддзе  2022/2023 навучальнага года

 

Від дзейнасці

Кіраўнік

Час

правядзення

Месца

правядзення

Кл

Колькасць вучняў

ПАНЯДЗЕЛАК

1

Зелёный стадион

Кузьміноў У.У.

13.55-14.40

ФАК

5

3

2

Творческие мастерские

Куляшова Л.І.

13.45-14.30

Каб.пач.кл

2

4

АЎТОРАК

1

Путешествие в мир сказки

Волкава І.А.

13.55-14.40

Каб.пач.кл

4

6

2

Сакрэты словазмянення, слова-і формаўтварэння

Грыбаедава С.С.

13.55-14.40

Кабінет№2

6

3

3

Повторяем математику

Данчанка Л.М.

14.50-15.35

Кабінет№6

9

6

4

Зелёный стадион

Кузьміноў У.У.

14.50-15.35

ФАК

8

5

5

Асновы моўнай культуры

Куляшова Л.І

13.00-13.45

Каб пач.кл.

2

3

СЕРАДА

1

Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма

 

Папова А.Л.

   14.50-15.35

Кабінет №2

6

4

2

Планета творчества

 

Гуркін У.А.

14.50-15.35

майстэрня

5

3

3

Художественное точение древесины

 

Гуркін У.А.

8.10 – 8.55

майстэрня

8

3

4

 

Введение в информатику

 

Васілёнак К.А.

14.50-15.35

Кабінет №7

5

3

ЧАЦВЕР

1

Математическая радуга

Грыбаедава С.С.

8.10-8.55

Каб.пач.кл

4

5

2

Математическая радуга

Вішнеўская Н.С.

13.25-14.10

Каб. пач.кл

3

4

3

Учимся говорить правильно

 Максіменка Н.А.

13.10-13.45

Каб. пач. кл.

1

6

ПЯТНІЦА

1

Техническая графика

Гуркін У.А.

8.10 – 8.55

майстэрня

9

3

2

 

ОБЖ

Гуркін У.А.

14.50-15.35

Кабінет №2

7

3

3

Вытокі роднай мовы

 

 Максіменка Н.А.

8.15 -8.50

Каб. пач. кл.

1

5

5

Мой край

Вішнеўская Н.С.

8.10-8.55

Каб. пач.кл.

3

6

СУББОТА

1

Профессия моей мечты

Цімафеева В.Г.

 

9.00 – 9.45

Кабінет №4

9

13

2

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце  Другой сусветнай вайны)

 

Папова А.Л.

 

9.55 – 10.40

 

Кабінет №6

 

9

 

13

3

В стране чудесной химии

Цімафеева В.Г.

 

9.55 – 10.40

Кабінет №4

7

3

 

                        

       

                                                                                   

РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ

дзяржаўнай установы адукацыі

 “Зубаўская дзіцячы сад-сярэдняя школаАршанскага раёна”

на I паўгоддзе 2022-2023 навучальнага года   

Дзяжурны

настаўнік

 

V

 

к

VI

 

к

VII

 

к

VIII

 

к

IX

 

к

 

Данчанка Л.М.

Папова А.Л.

 

 

                                                                          ПАНЯДЗЕЛАК

1

ГЗС

 

Прац нав

м/7

Бел мова

5

Матэмат

6

Сусв гіст

4

2

Матэмат

6

Прац нав

м/7

Фізіка

4

Мастацтва

2

Фіз. к. і зд.

 

3

Рус мова

4

Фіз. к. і зд.

 

Сусв гіст

2

Зам мова

6

Прац нав

м/7

4

Бел мова

5

Сусв гіст

2

Матэмат

6

Фіз. к. і зд.

 

Фізіка

4

5

Рус літ

4

Матэмат

6

Зам мова

7

Гіст Бел

2

Бел мова

5

6

 

 

Зам мова

4

Мастацтва

2

Бел мова

5

 Матэмат

6

Волкава І.А.

Цімафеева В.Г.

 

 

АЎТОРАК

1

Прац нав

м/7

Бел літ

5

Хімія

4

Рус літ

2

ГЗС

 

2

Матэмат

6

Бел мова

5

Прац нав

м/7

Рус мова

2

Зам мова

4

3

Зам мова

5

Рус мова

2

Прац нав

м/7

Матэмат

6

Хімія

4

4

Рус мова

5

Матэмат

2

Фіз.к. і зд

 

Хімія

4

Рус мова

6

5

Сусв гіст

6

ГЗС

 

Матэмат

2

Біялогія

4

Рус літ

5

6

Фіз.к. і зд

 

 

 

Біялогія

4

Сусв гіст

2

Матэмат

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максіменка Н.А.

Цемерава В.С.

 

 

 

 

СЕРАДА

1

Чал і свет

4

Матэмат

6

Зам мова

2

Інфармат

7

Рус мова

5

2

АБЖ

7

Рус мова

2

Фізіка

4

Матэмат

6

Бел мова

5

3

Матэмат

6

Рус  літ

2

Інфармат

7

Геаграфія

4

Фізіка

5

4

Бел мова

5

Інфармат

7

Матэмат

6

Прац нав

м/2

Мастацтва

4

5

Бел літ

5

Гіст Бел

2

Біялогія

4

Зам мова

7

Геаграфія

6

6

 

 

Геаграфія

5

Гіст Бел

2

Фізіка

4

Інфармат

7

7

 

 

 

 

 

 

Біялогія

4

Бел літ

5

Куляшова Л.І.

Вішнеўская Н.С.

 

 

ЧАЦВЕР

1

Сусв гіст

4

Рус мова

2

Фіз. к. і зд.

 

Бел літ

5

Матэмат

6

2

Рус  мова

4

Матэмат

2

Рус  мова

7

Бел мова

5

Зам мова

6

3

Мастацтва

5

Зам мова

6

Рус літ

2

Фіз. к. і зд.

 

Хімія

4

4

Зам мова

7

Біялогія

4

Бел літ

5

Матэмат

2

Гіст Бел

6

5

Матэмат

6

Мастацтва

2

Бел мова

5

Зам мова

7

Біялогія

4

6

Рус літ

7

Бел мова

5

Матэмат

2

Хімія

4

Грамадазн

6

 

Новікава А.В.

Масейкін Я.А.

 

ПЯТНІЦА

1

Матэмат

6

Фіз. к. і зд.

 

Геаграфія

4

Рус  мова

2

Зам мова

5

2

Фіз.к. і зд.

 

Зам мова

6

Рус літ

2

Бел літ

5

Геаграфія

4

3

Зам мова

7

Бел літ

5

Матэмат

2

Фізіка

4

Рус літ

6

4

Бел мова

5

Матэмат

6

Рус мова

2

ГЗС

 

Фізіка

4

5

Бел літ

5

Рус літ

2

ГЗС

 

Геаграфія

4

Матэмат

6

6

 

 

Бел мова

5

Зам мова

2

Матэмат

6

Фіз.к. і зд

 

РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ

дзяржаўнай установы адукацыі

“Зубаўская дзіцячы сад-сярэдняя школаАршанскага раёна”

на I паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

Дзяжурны

настаўнік

 

I

 

к

II

к

III

к

IV

к

 

Данчанка Л.М.

Папова А.Л.

 

ПАНЯДЗЕЛАК

1

Выяўл.маст

 

Бел мова

 

Выяўл. маст

 

Зам мова

 

2

Бел мова

 

Матэмат

 

Матэмат

 

Музыка

 

3

Матэмат

 

ГЗС

 

Бел мова

 

Бел мова

 

4

Музыка

 

Бел літ

 

Бел літ

 

Фіз.к. і зд.

 

5

 

 

 

 

Фіз.к. і зд.

 

Бел літ

 

 

Волкава І.А.

Цімафеева В.Г.

АЎТОРАК

1

Бел літ

 

Рус літ

 

Зам мова

 

Чал і свет

 

2

Матэмат

 

Матэмат

 

Матэмат

 

Рус мова

 

3

Фіз.к. і зд.

 

Фіз.к. і зд.

 

Бел мова

 

Матэмат

 

4

Прац нав

 

Рус мова

 

Бел літ

 

Рус літ

 

5

 

 

 

 

Прац нав

 

Прац нав

 

 

Максіменка Н.А.

Цемерава В.С.

СЕРАДА

1

Бел літ

 

Чал і свет

 

Рус літ

 

Рус мова

 

2

Бел мова

 

Бел мова

 

Рус мова

 

Зам мова

 

3

Матэмат

 

Матэмат

 

Матэмат

 

Матэмат

 

4

Чал і свет

 

Бел літ

 

Зам мова

 

Фіз к. і зд.

 

5

 

 

Прац нав

 

ГЗС

 

Рус літ

 

 

Куляшова Л.І.

Вішнеўская Н.С.

ЧАЦВЕР

1

Бел літ

 

Музыка

 

Рус мова

 

Матэмат

 

2

Выяўл маст

 

Рус мова

 

Фіз.к. і зд.

 

Бел мова

 

3

ГЗС

 

Рус літ

 

Рус літ

 

Бел літ

 

4

Рус мова

 

Выяўл маст

 

Чал і свет

 

Выяўл. маст

 

5

 

 

 

 

 

 

ГЗС

 

 

Новікава А.В.

Масейкін Я.А.

ПЯТНІЦА

1

Бел мова

 

Матэмат

 

Бел мова

 

Бел мова

 

2

Матэмат

 

Бел мова

 

Матэмат

 

Матэмат

 

3

Фіз.к. і зд.

 

Фіз.к. і зд.

 

Музыка

 

АБЖ

 

4

 

 

АБЖ

 

АБЖ

 

Зам мова

 

5

 

 

 

 

Зам мова

 

 

 

Расклад   заняткаў  па праграмам дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

ДУА «Зубаўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Аршанскага раёна»

на I паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

Від дзейнасці

Кіраўнік

Час

правядзення

Месца

правядзення

ПАНЯДЗЕЛАК

 

Проталинка

Вараб’ёва М.В.

16.00-17.30

Музычны зал ДУ

Быстрые и ловкие

Кузьміноў У.У.

15.00-15.45

 

 

ФАК

аг. Зубава

АЎТОРАК

Юный краевед

Завадская Н.С.

14.15-15.00

Кабінет№7

СЕРАДА

 Авиамоделирование

Гуркін У.А.

15.55-16.40

Майстэрня

            ПЯТНІЦА

 

Быстрые и ловкие

Кузьміноў У.У.

14.40-16.10

ФАК

аг. Зубава

СУБОТА

 

Спортивные игры

Кузьміноў У.У.

09.00-10.35

ФАК

аг. Зубава

Юный краевед

Завадская Н.С.

9.00-9.45

Кабінет№7